تبلیغات
طرفدارن مدرسه ی شبانه روزی و فیلم و سریال - پر فروش ترین فیلم هفته گذشته سینما جهان

پر فروش ترین فیلم هفته گذشته سینما جهان
فیلم «سفر به جزیره‌ی اسرارآمیز ‌٢» عنوان پرفروش‌ترین فیلم سینمای جهان در هفته‌ی گذشته را کسب کرد.
به گزارش فانتزی، پروژه‌ی فیلم «سفر به جزیره‌ی اسرارآمیز ‌٢» با فروش ‌٢۶ میلیون دلار در سینماهای جهان صدرنشین گیشه‌ها شد و مجموع فروش جهانی‌اش را به مرز ‌١٠٠ میلیون دلار رساند.
این فیلم که در ‌٢٩ کشور جهان و در بیش از ‌٨ هزار سالن سینمایی به روی پرده رفته است، از ‌١٠ فوریه (‌٢١ بهمن) اکران خود را در سینماهای آمریکای شمالی آغاز کرده است.

423432452 پر فروش ترین فیلم هفته گذشته سینما جهان

 

قسمت دوم از سری فیلم‌های «سفر به جزیره‌ی اسرارآمیز» برای دومین هفته متوالی در سینماهای فرانسه پرفروش‌ترین فیلم بود و توانست فروش ‌۴/٣ میلیون دلار را به دست آورد.
در خلاصه‌ی داستان این فیلم آمده است: «شان» به همراه دوست مادرش برای پیدا کردن پدربزرگ‌شان که گفته می‌شود در جزیره‌ای اسرارآمیز مفقود شده است، به محل موردنظر مسافرت می‌کنند و اتفاقات شگفت‌انگیزی را تجربه می‌کنند.
«مایکل کین» بازیگر کهنه‌کار هالیوود که در فیلم‌های «بازگشت بتمن» و«پرستیژ» با کریستوفر نولان همکاری داشته است، در این فیلم بازی کرده است.
«براد پیتون» پروژه‌ی سینمایی «سفر به جزیره‌ی اسرارآمیز ‌٢» را بر اساس اقتباسی از کتاب «ژول ورن» کارگردانی ‌کرده است. «سفر به جزیره‌ی اسرارآمیز ‌٢» در قالب سه‌بعدی و آیمکس سه‌بعدی در معرض تماشای مخاطبان قرار گرفته است.

255424 پر فروش ترین فیلم هفته گذشته سینما جهان

جدیدترین فیلم «استفان دالدری» با عنوان «فوق‌العاده بلند و بسیار نزدیک» با فروش ‌۶/٢ میلیون دلار رتبه دوم جدول فروش در سطح بین‌المللی را به خود اختصاص داد.
داستان این فیلم درباره‌ی خانواده «شل» است. این خانواده متشکل از پدر (تام هنکس)، مادر (ساندرا بولاک) و فرزندشان به نام اسکار (توماس هورن) است که همه به خوبی و خوشی در کنار یکدیگر در حال زندگی هستند.
زمانی که توماس (پدر خانواده) در روز یازدهم سپتامبر ‌٢٠٠١ برای یک جلسه کاری به طبقه‌ی‌ ‌١٠۵ یکی از برجهای دوقلو می‌رود، با حادثه‌ای تروریستی مواجه می‌شود و پیش از آنکه بتواند فرار کند از بین می‌رود.
یک سال پس از این اتفاق، «اسکار» با پیدا کردن کلیدی در کمد پدرش، به این فکر می‌افتد که شاید این کلید بتواند درهای جدیدی از زندگی را بر وی بگشاید، به همین دلیل در به در به دنبال قفل آن می‌گردد.

فیلم اگرچه در پس زمینه خود ماجرای یازده سپتامبر را به تصویر می کشد اما هرگز به صورت مستقیم به آن اشاره‌ای نمی‌کند. احتمال اینکه در هالیوود فیلمی ساخته شود که به نوعی به حادثه یازدهم سپتامبر اشاره داشته باشد و در آن خبری از جبهه گیری سیاسی نباشد، بسیار کم است؛ « فوق العاده بلند و بسیار نزدیک » یکی از همین فیلم‌هاست.
این فیلم دو نام بزرگ «تام هنکس» و «ساندرا بولاک» را یدک می‌کشد، اما کار چندانی با آنها ندارد. «هنکس» که در اول فیلم جان خود را از دست می‌دهد و در ادامه هرچه که می‌بینیم فلاش‌بک‌های نصیحتی اوست و «بولاک» که فقط یک مادر وظیفه‌شناس است. این رویه موجب شده تا تماشاگر حواس‌اش را معطوف شخصیت اسکار و ماجراجویی‌هایش کند.تاریخ : شنبه 16 شهریور 1392 | 11:45 ق.ظ | نویسنده : lovely | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.