تبلیغات
طرفدارن مدرسه ی شبانه روزی و فیلم و سریال - بیوگرافی املیا در مدرسه ی شبانه روزی
                            Marta Hazas: «Ya no me podían dar más vueltas de tuerca»

مصاحبه با مارتا Hazas [ Mujerhoy.com ]

تابستان تنها زمانی ساحل نیز جشنواره ها و تئاتر کلاسیک نیست . آلماگرو و مریدا unmissable برای طرفداران از جداول ، به علاوه دو نشانه های تنفسی که در آن قرن تاریخ . بازیگران آنا تورنت و مارتا Hazas ، و کارگردان بریتانیایی مستقر در اسپانیا ، تاونسند Tamzin ، صورت، به طور جداگانه ، سه چالش مسلم در حرفه خود . ما به آنها صحبت کرد نقشی که زنان اشغال در تئاتر دیروز ، امروز و برای همیشه .
کاغذ و قلم ، لطفا . 5 ، 6 و 7 جولای در جشنواره تئاتر کلاسیک بین المللی آلماگرو ، آغاز بکار تاونسند به عنوان رئیس این شرکت متحد ( دانشگاه بین المللی از Rioja لا ) ، به رهبری " توماس مور ، آرمانشهر " ، قطعه ای از چندین نویسندگان تئاتر الیزاینی را و در آن ، به عنوان اخیرا تایید شرکت ویلیام شکسپیر خودش . یک هفته بعد پس از یک تور مختصری از جاهای دیگر اشباع ، کلاسیک لوپه د وگا " ال کابایرو د Olmedo از " با Hazas مارتا در نقش سرب دونا اینس ، روبروی خاویر ویگا . اگر قطب نما به عنوان غرب ، ما در جشنواره بین المللی تئاتر کلاسیک مریدا ، که در این سال البته به عنوان اصلی ، روز 10 تا 14 جولای ، والاتر از "آتش" ، انزجار از کار مارگریت Yourcenar می رسند به کارگردانی جوزپ ماریا فرجی و بازیگران ستاره شامل های کارمن ماشین آلات ، ناتالی Poza ، CUERVO Cayetana Guillen و آنا تورنت به عنوان مجسمSappho شاعر به عنوان یک آکروبات . پرده بالا می رود .

امروزه زنان . این اولین بار است که سه اولین در آلماگرو و مریدا است. آنها چگونه زندگی می کنند ؟ آنچه ما می توانیم این مانت پیشبرد ؟

تاونسند Tamzin . بله، این اولین کار من در آلماگرو ، شما را در درک ، من ، علاوه بر نمایندگیچالش برای من هیجان زده شده است . من بازگشت به کار با ایگناسیو گارسیا مه نویسنده نسخه ، و کسی که پشت سر هم بسیار سازنده تشکیل . یک مرد فعال ، صدراعظم پروردگار ، تا آنجا که از این رقم از راهب محصور در صومعه : این بازی به ما ، زندگی توماس مور ، که یک شخصیت جذاب بود نشان می دهد . کسی که مایل به ایمان خود می میرند ، زیرا باورهای آنها ، و این کار را با حس شوخ طبعی تا آخرین لحظه ، چون ، ظاهرا ، او در راه خود را به داربست منتشر شد یک جفت از جوک های ترسناک است . من کاملا با او تحت تاثیر قرار گرفته ، شخصیت او و ماهیت سرکش خود ، قادر است که به شاه هنری هشتم " قدم نه در اینجا " . در این معنا، کاربسیاری از بازتابی از آنچه که امروز اتفاق می افتد ، با هر جنبش های اعتراضی شهروندان . بنابراین من دوست دارم می گویند که کار "مدرن" ساخته شده است ، اما معاصر است .

مارتا Hazas . در مورد من چالش است، بالاتر از همه، در که مردم شعر خوب را دریافت . هنگامی که شما کمدی معاصر ، پاسخ فوری تر است ، من می خواهم بگویم که حتی ریاضیات : مخاطب همواره می خندد هنگامی که " لمس" . با این حال ، با احترام توجه داشته باشید کلاسیک بیش از حد گاهی اوقات، مردم اغلب ساکت و آروم ، چرا که او مجاز نیست به بیان احساسات خود را ، آنها به عنوان آشنا با آنچه آنها را ببینید و در نتیجه نمی دانم آن است که آیا مناسب است یا نه به عنوان مثال باز هم بخندی. بنابراین بسیار مهم است که این آیه قابل درک است ، که هیچ انسانی از شخصیت مانع نیست. کلاسیک زنده خواهد ماند زیرا آنها با احساسات جهانی معامله . " شوالیه Olmedo از " به طور خاص : آیات hermosísimos ، که لذت به گوش . شخصیت من ، دونا اینس ،عشق ابدی ، بانوی نمونه از تئاتر عصر طلایی است، اما من می خواستم به او را به دور از کلیشه دما boba و محزون . حقیقت این است که من مشتاق به تنظیم آلماگرو پا ، باید یک انرژی منحصر به فرد انتقال می دهد.

آنا تورنت . من می خواهم به دروغ گفتن اگر من می گویم من عصبی در مورد والاتر در مریدا نیست . فقط به عنوان تماشاگر می باشید ، زمانی که من به برخی از نمایندگی رفت تحمیل می کند. اما من با هیجان با آن مواجه هستند ، البته. این فرصتی است که در طول هر روز در آمده است . " آتش بازی " مرحله اقتباس از یک نثر است، با هیچ کمی شاعرانه ، مارگریت Yourcenar پس از شکست خورده عشق وعاشقی نوشت. بسیار وجود دارد در کار تطهیر ، تا به انتهای صفحه بروید . عشق موتور بزرگ زندگی است. و برای عشق ، شما می دانید ، شما می توانید بسیاری رنج می برند. بنابراین کار بی انتها است. هر چند که شخصیت های کلاسیک مجسم ، آنچه که ما می گویند ، حتی در مورد چگونگی ما لباس ، واحد بخش موهومی یک concretions کل خارج از زمان و مکان . این لباس، توسط راه، لورنزو Caprile است . من بازی Sappho ، اما درSappho آکروبات ، که همیشه در نیمه راه میان آسمان و زمین است .
متن یکی از فوق العاده ترین که من با آن روبرو شده اند ؛
شاعرانه ، استعاری، پر شده با تصاویر خیره کننده است.

P. مانند یک آینه سرمایه گذاری در دو از مجامع وجود دارد : در حالی که " توماس مور ، آرمانشهر " کار عمدتا " مردان" به رهبری یک زن ، در " آتش بازی " تنها شخصیت زن وجود دارد ، اما چه کسی رئیس است جوزپ ماریا فرجی . آیا شما فکر می کنم ما می توانیم از یک نگاه زنانه در جهت مرحله صحبت می کنند ؟ آیا آنها درک تفاوت های قابل توجهی بین بودن یک مدیر یا مدیر ؟

تاونسند Tamzin . من بر این باور است که نگاه زنانه وجود دارد . و من فکر می کنم شما را در همه چیز من انجام می دهم ، در همه مجامع سرب . مردان معمولا به حقایق و چگونگی بروید، که این مسئله ، در حالی که به من، و من فکر می کنم بسیار زنان است ، من بیشتر علاقه مند به روانشناسی هستم ، به همین دلیل است .

آنا تورنت . به نظر من، در ابتدا ، من اهمیتی نمی دهند اگر آدرس من یک مرد یا یک زن . آنچه مهم است این است شما یک اتصال از ابتدا ، به همان زبان صحبت کنید .
مارتا Hazas . اما من پیدا کردن تفاوت است . آن است که همیشه اشتباه تعمیم است ، اما من می خواهم بگویم که مردان معمولا به کلیشه ، کلیشه ، اما همه چیز است ، البته وجود دارد . با ماریانو د پاکو ، کارگردان " شوالیه Olmedo از " ، برای مثال، کار در آزمایش متکی به شدت در گفت و گو با بازیگران است ، شما می توانید به ارمغان بیاورد ، اما اغلب متوجه می شود که سهم خود را در حال حاضر درنشانه ای که به او داده بود .

تاونسند Tamzin . چه باید پرسیده شود این است که چرا تا چند در اسپانیا تا چند کارگردانان و نمایشنامه نویسان وجود دارد . من فکر می کنم چیزی ظالمانه ، یک تاخیر است که هیچ توجیه .

مارتا Hazas . من حدس می زنم آن را یک موضوع از زمان است . در مدارس، البته ، زنان با یک لغزش برنده شوید.

P. و در حیاط کرسی ... شاید این تصور اشتباه است، اما وجود دارد در زنان عمومی تر نسبت به مردان نیست ؟

آنا تورنت . بدون شک . و علاوه بر این، اغلب گروه نگاه .

تاونسند Tamzin . بله، درست است. این بسیار نادر است برای دیدن دو مرد که با هم به تئاتر ، برای چیزهای دیگر باقی مانده است . با این حال ، زنان به اشتباه است، و اغلب .

P. و در این مفهوم ، آیا شما فکر می کنم که تئاتر، علاوه بر به منعکس کننده آنچه که در اطراف می رود ، می تواند تغییر عملکرد حرکتی ؟

مارتا Hazas . البته، آن را نیز باید یک شوک باشد. بیش از حد بسیاری از موضوعات مضر مربوط به زنان است که تئاتر، در عفت خود ، ممکن است کمک به سقوط وجود دارد .

تاونسند Tamzin . تئاتر یک موجود زنده است . من می توانم آن را درک نمی کنند در غیر این صورت .

آنا تورنت . بله، هنوز هم زنان زیادی برای مبارزه دارند. و در مرحله یک پلت فرم بسیار خوبی برای انتقال بسیاری از چیزها است : سرگرمی است با انعکاس، کاملا مخالف ناسازگار نیست .

P. چه پاسخ از عموم مردم انتظار دارند که این آثار که در آن غوطه ور است ؟ آیا شما فکر می کنید آن را به خوبی کار خواهد کرد ؟ آیا شما فکر می کنم تعصب کلاسیک می تواند یک مانع برای رسیدن به موفقیت ؟

تاونسند Tamzin . من همیشه خودم را در جای بیننده قرار داده است. در واقع ، هنگامی که من کارگردانی تمرینات و یک بازیگر به متقاعد کردن من ، به من می دهد ، من استفاده از یک بهانه ای کامل : " من انگلیسی هستم ، من نمی فهمم . بگو از آن بهتر است. " من 20 سال در اینجا بوده ام ، اما من به خوبی استفاده از این استراتژی است . من فکر می کنم " توماس مور ، آرمانشهر " را خیلی خوب : این کار با یک شخصیت جذاب و در عین حال صاف، سنگین، با تو لحظه های بسیار خنده دار است .

مارتا Hazas . با توجه به آنچه به شما می گویند ترس از کلاسیک ، ما باید درک کنیم که گسل ها به طور گسترده ای پراکنده شده است . شده اند ساخته شده مجامع بدنام ، که هر کسی وحشت زده . به نظر من ، آن را پشتیبانی عموم مردم فکر می کنم در حالی که درست به کار . آن است که شخصیت های رسیدن به بیننده . با " شوالیه Olmedo از " اشاره می کند که چگونه مردم به تدریج ورود تا زمانی که یک اتصال فوق العاده است . هر کس ، در واقع، می دانم که خطوط معروف : " آن شب او کشته شد ..." . من به یاد داشته باشید زمانی که ما در سانتاندر ، که سرزمین من است عمل ، مو من ایستاده بود در پایان، دلیل آن است که صمیمیت و همدلی با مخاطب بود .

آنا تورنت . من امیدوارم که شما آن را احساس کنید با " آتش بازی " در مریدا ، امیدوارم . من فکر می کنم آن را خوب خواهد بود . این کار زنان است، همانطور که ما قبلا ذکر شد ، اما که دامنه جهانی است . اگر چه ممکن است که مخاطب زن بهتر می فهمد . در اصل، آنچه که آنها را ببینید زن جان خود را دادن به دیگران، و در مورد شخصیت من، Sappho ، زن دیگری است .

مصاحبه با مارتا Hazas [ ایمیل ]

غارهای سیرا مورینا جلوگیری از پناه دادن به گروه از راهزنها رهبری توسط سارا ریوز، یک نقش توسط بازیگر مارتا Hazas ( سانتاندر ، 1977) . با بیش از 500 فصل و دو سال با ما بر روی دسکتاپ ، ' مسنجر ' ( Antena 3 ) مناقصه وداع به مخاطبان خود ، در ساعت 16.25 ، تا راه را برای " عشق برای همیشه " . مردم Arazana زندگی می کنندنتیجه سکته مغزی : سارا و مال شما را به صورت خونخوار سمور در نبرد نهایی .
- این زمان تا گل تفنگ و شروع یک مرحله جدید است.
- بله، آن یک مرحله بسیار خوب بود و احساس می کنید که تا روز جمعه تعطیل نیست . هنگامی که ساقه بیش از من فکر کردم همه آن را بیش از حد بود ، اماشخص ما ارسال پیام های متنی می گویند ، جو ، در این نگاه کنید ! (می خندد) .
- قاب ؟
- در بسیاری از موارد نمی تواند برای کار، اما من سعی می کنم آن را بر روی وب سایت . مطمئنا من می خواهم امروز را از دست ندهید !
- سارا می تواند بدون هیجان شانه بودن زندگی می کنند؟
- خب .... من مشغول بودن شانه بوده است و یک طرف از این زندگی خسته شده است . اما هنوز هم به دنبال ماجراجویی ، شما هرگز یک زندگی عادی و خانه دار خوش برخورد .
- شما قادر شدند تا به خانه ببرند سوغات ؟
- بله ! من لباس فصل گذشته وبسیاری از چیزهایی صحنه و لباس . در آرایشگاه الحاقات و غرور به من در پوشیدن pinturitas من که . و در آن زمان، من با چند غرفه لوازم آرایش بطری، مجله سارا ریوز، یک چارچوب باقی مانده بود ... بسیاری از چیزهایی ! من را ساخته اند یک جعبه کوچک ، که من در اینجا در خانه، بسیار زیبا و خاص .
- آیا کرست شما ارسال نشده است؟
- نه به خاطر من آن را در " هتل بزرگ " ، من را حذف کرده ایم .
- در این مجموعه تفنگ راهزن است. چگونه کوچک به طوری که در نمایشگاه هدف این بود ؟
- (می خندد) حقیقت این است که من بازی هرگزتعداد زیادی از آن به ساقه ، اما من یک شات خوب با دارت .
- همچنین مردان سیاه و سفید خود را با الفاظ داشته باشد. آیا شما پابلو Motos برای کپی کردن نامیده می شود ؟
- من تا به حال فکر نکرده ، اما واقعی ! (می خندد) . علاوه بر این، مردان سیاه پوست در طول تاریخ وجود داشته است ، این مستند است.
- آیا این پایان می آید زیرا آنها را اجرا از فضا بر روی شبکه ؟
- در ابتدا، این مجموعه سه ماه گذشته و در پایان دو سال گذشته . ما می توانست داستان قبل از به پایان رسید، زیرا شخصیت من است دیگر نمی تواند تاب بیشتری به من بدهید . این برای همه اتفاق افتاده است! در پایان، عشق برای همیشه لطفا برای " فضای ما را اشغال ، ما باید احساس نیست که ما را ترک فضا بر روی شبکه .
مارتا Hazas ها : " شما نمی تواند به من تاب بیشتری به من بدهید »


تاریخ : یکشنبه 17 شهریور 1392 | 01:46 ب.ظ | نویسنده : lovely | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.