تبلیغات
طرفدارن مدرسه ی شبانه روزی و فیلم و سریال - بیوگرافی السا در مدرسه ی شبانه روزی
ناتالیا Millán یک بازیگر اسپانیایی است . او در 27 نوامبر 1969 در مادرید به دنیا آمد. وقتی او 16 ساله بود ، او شروع به تحصیل در بلندتر : د Escuelas Imaginarias ( Escuela در TAI ) . او موفق به دریافت آواز خواندن درس ، جاز ، تفسیر و رقص کلاسیک وجود دارد. او یکی از ترین هنرپیشه های زن اسپانیایی polyphacetics است . در طی یک دوره کوتاه ، او را به عنوان یک خواننده حرفه ای کار کرده است. هنگامی که ناتالیا 18 ساله بود او وارد Escuela در د باله ملی ESPAÑOL جایی که او با شفق قطبی پونز و ویکتوریا یوگنیا مورد مطالعه ، بهبود آماده سازی خود را با مردم به عنوان به عنوان کارمن بازی، Roque ، بیان بدن با آرنولد Taraborrelli ، و آگوستین Bellús مهم است . او همچنین آواز خواندن درس در تیم Escuela د موزیک Creativa و Escuela در معروف د موزیک دریافت کرد. کار اصلی خود را در تئاتر بوده است ، او تحت choreographs کارمن Senra و سفارشات Denisis Perdikidis ' کار می کرد ، اولین اجرای خود را در فیلم موزیکالی " Jesucristo سوپراستار " و بانوی زیبای من . راه خود را در صحنه اسپانیایی با " لا pasión د دراکولا " در Compania اطلاعات Tetro د لا Danza به تقویت شد ، " آل باله ... تکنوازی " ، " Hazme د لا noche سازمان ملل متحد cuento "، د خورخه مارکز ، " ماتا هاری " و یا " لا رینا دل های NILO " . با Compania اطلاعات Nacional د تئاترو کلاسیکو او نقش اصلی را نشان می دهد به عنوان "لا GRAN سلطانه " و " Fuente از Ovejuna " گذاشت. در فیلم " ال cepo " در سال 1982 او انجام یک زن به نام خودش را به عنوان .
توسط TVE در سال 1986 او در «ال دومینگو ES nuestro " کار می کرد، "مایل manera " ، با Jesús هرمیدا در و به Inocente به Inocente در سال 1987 با این Luis Eduardo Aute به کار می کرد به آواز خواندن شعر " SED Tengo " و به عنوان یک chorist با آهنگ به عنوان " Idiosincrasia توو nombre envenena اشتباه sueños " او به عنوان یک رقاص و خواننده در سال 1996 با فیلم پیلار میرو شرکت کردند. " " 1996-1999 " ال لطفا نام محل زندگی تان راوارد نمائید. لطفا نظرتان را به اشتراک بگذارید! - Historias تودوس لس دیاز "،تجربه خوبی برای او سخت و احمق ریتم کار بود که مجموعه تلویزیونی پس از او توسط Antena 3 برای عنوان " Policías ، EN ال corazón د لا calle " استخدام شد . مجموعه تلویزیونی در سال 2003، او در زماننقش اصلی در فیلم " Nubes د Verano " ظاهر می شود در صفحه نمایش سینما اسپانیایی در 2004.
او در سال 2003 سالی بولز درکاباره معروف موسیقی گذاشت. [1 ] در سال 2005 او یک نقش در فیلم " RegresoMoira " ماتئو گیل . پس از سه فصل موفق در کاباره ، درNUEVO تئاترو Alcalá در مادرید، در سال 2006 ، ناتالیا برای فیلم " و سکته قلبی ماه گذشته verano باهم مریم " به کارگردانی ویسنته Monsonís استخدام شد. از سال 2007 ، او تفسیر السا در " ال Internado " یک سری موفق توسط Antena 3 . ال Internado شده است با Ondas PREMIO به عنوان بهترین سریال تلویزیونی اسپانیایی در سال 2007 اهدا شده است . در ابتدای سال 2008 ، او به عنوان یک قاضی در " Tienes talento " Cuatro ، یک نسخه اسپانیایی " استعدادهای درخشان رو بریتانیا " شرکت کردند. در ماه مه، او را در «ال Mercader Venecia " ، موسیقی که در آن او تفسیر Porcia انجام به کارگردانی دنیس خرپا . ناتالیا بیش از حد در این فیلم " Sangre د مایو "، آناستازیا ، توسط خوزه لوئیس Garci تفسیر . در حال حاضر، او شخصیت اصلی در موسیقی پر زرق و برق نشان داده شده در برادوی به نام " شیکاگو " است، در نقش Velma کلی . 

                                          

 

جوایز TURIA 2005 -> از بهترین بازیگر زن / Nubes د verano / برنده
قاب نقره ای 2003 -> بهترین بازیگر زن تئاتر / کاباره / نامزد
جوایز تئاترو DE روجاس '2008 -> بهترین تفسیر زنان
جوایز تلویزیون های عمومی 2009 -> بهترین درام actre را شخصیت 


تاریخ : یکشنبه 17 شهریور 1392 | 12:48 ب.ظ | نویسنده : lovely | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.