تبلیغات
طرفدارن مدرسه ی شبانه روزی و فیلم و سریال - Super 8 (film)
                                  

به کارگردانی توسط J. جی آبرامز. آن را نیز توسط استیون اسپیلبرگ تولید می شود. این فیلم ستاره جوئل کورتنی، ال فانینگ و کایل چندلر و می گوید که داستان یک گروه از نوجوانان جوان که در حال فیلمبرداری خود را سوپر 8 فیلم در یک شهر کوچک است که یک قطار derails، آزاد حضور خطرناک را به شهر خود را دارد. این فیلم در Weirton، غرب ویرجینیا و مناطق اطراف آن فیلم برداری شده بود.
سوپر 8 در 10 ژوئن 2011 [3] [4] در تئاتر متعارف و IMAX در ایالات متحده منتشر شد. این فیلم به خوبی دریافت میشه با منتقدان در ستایش فیلم برای نوستالژی آن، جلوه های بصری، نت موسیقی، و برای اجرای بازیگران جوان خود، به خصوص کسانی که از کورتنی فانینگ و تازه وارد. این نیز یک موفقیت تجاری بود، به پرفروش در حدود 260 میلیون دلار در مقابل بودجه 50 میلیون دلار. این فیلم چندین جایزه و نامزد دریافت عمدتا در اثرات فنی و مقوله خاص، و همچنین به عنوان کورتنی و اجرای برگرفته است به عنوان دو منجر جوان فیلم.
خلاصه داستان 

در سال 1979، معاون کلانتر جک گوسفند ( کایل چندلر ) لیلیان ، اوهایو ، و او 14 ساله [5] پسر جو ( جوئل کورتنی ) ، سوگواری مرگ همسرش در یک تصادف کارخانه . [6 ] جک سرزنش او همکار ، لوئیس Dainard (رون Eldard ) ، او به عنوان پوشش از SHIFT خود را در حالی که او از خماری بهبود .
چهار ماه بعد، جو بهترین دوست چارلز Kaznyk . ( رایلی گریفیث ) تصمیم به ساخت یک فیلم کم بودجه زامبی برای یک رقابت بین المللی فیلم . چارلز enlists کمک پرستون ( ژاک میلز ) ، مارتین ( گابریل کسی که با صدای بم اواز میخواند ) ، و کری ( رایان لی ) ، و همچنین به عنوان دختر Dainard ، آلیس ( ال فانینگ ) است . جو و آلیس ، اگر پدران آنها خشمگین خواهد بود ، تبدیل به تأثیر قرار نمیگیرند با یکدیگر .
چارلز می خواهد به فیلم یک صحنه در یک انبار قطار با استفاده از یک قطار در حال عبور برای اضافه کردن صحت . در حالی که فیلمبرداری ، جو شاهد یک درایو وانت بر روی آهنگ و قوچ قطار ، باعث خط خارج شدن ترن عظیم که دوستان به سختی فرار . کودکان بررسیخراب و پیدا کردنتوده ای از مکعب های سفید عجیب و غریب ، پس از آن کشف راننده کامیون دکتر وودوارد ( Glynn Turman ) ، معلم زیست شناسی خود را . وودوارد ، به سختی زنده ، به آنها هشدار می دهد با زور اسلحه برای فراموش کردن آنچه که آنها شب را دیدم ، و یا دیگری پدر و مادر خود را کشته خواهند شد . بچه ها فرار صحنه فقط به عنوان یک کاروان ازپایگاه محلی نیروی هوایی ایالات متحده ، به رهبری توسط سرهنگ Nelec ( نوح امریش ) ، در صحنه می رسند . Nelec کشف یک جعبه خالی فیلم فوق العاده فرمت 8mm ، و فرض بر این رویداد بر روی دوربین دستگیر شد .
در حالی که جو و چارلز برای فیلم خود را صبر کنید ، به توسعه ، شهر را تجربه حوادث عجیب و غریب : همه سگ ها فرار ، چند نفر به از دست رفته و الکترونیک از سراسر به سرقت رفته است . Overhearing ارتباطات نظامی ، جک نزدیک Nelec برای رسیدگی به افزایش وحشت در شهر ، اما Nelec به جای دستور او را دستگیر کردند . دستور Nelecاستفاده از flamethrowers را شروع آتش سوزی در خارج از شهر ، به عنوان بهانه ای برای تخلیه مردم به پایه . ناگهان ، سربازان این سو بان سو حرکت دادن به شهر به آغاز تخلیه . در همین حال، جو و چارلز تماشای این فیلم خط خارج شدن ترن و کشف کنند که یک موجود بزرگ از قطار فرار کرده بود .
در پایه ، جو می آموزد از پدرش که آلیس از دست رفته است ، احتمالاموجودی ربوده شده است . جو، چارلز ، مارتین، و کری پیدا کردن یک سوراخ در حصار پایه و لغزش دوباره به شهر ، قصد در نجات آلیس . آنها برای اولین بار به تریلر ذخیره سازی دکتر وودوارد شکستن و کشف فیلم و اسناد از وقت خود را به عنوان یک محقق دولتی .
آنهافیلم، که نشان می دهد که یک بیگانه سقوط ، فرود آمد در سال 1958 می ایفا می کنند. نیروی هوایی اسیر بیگانه و در حال اجرا بود آزمایش بر روی آن را در حالی که آن را از کشتی خود را . وودوارد یکی از دانشمندان آزمایش بر روی کشتی ، متشکل از هزاران نفر از مکعب های سفید بود. در یک نقطه، بیگانه کاغذ برداشته وودوارد ، ظاهرا ایجاد یک ارتباط روانی با او . حالا درک بیگانه ، او به آن نجات و کمک به آن را از زمین فرار مجبور شد . پیدا کردن در مورد سالهای قطار بعد او را با فرصت برای کمک به موجود ارائه شده است. پسرها توسط Nelec گرفتار شده ، اما به عنوان آنها به پایگاه ، بیگانه حمله اتوبوس حامل آنها . سربازان کشته و پسران فرار . در همین حال ، جک از سرتیپ پایه فرار و راه خود را به پناهگاه مسکن townsfolk . او از پرستون در مورد طرح جو برای نجات آلیس می آموزد. جک و Dainard و سپس موافق به کنار گذاشته اختلافات خود را برای نجات بچه های خود .
در شهر، بد عمل کردن سخت افزار خود را به عنوان نظامی تلاش برای کشتن بیگانه است . مارتین در یک انفجار مجروح شده ، به طوری که چارلز پشت سر باقی می ماند با او در حالی که جو و کری سر به گورستان . جو قبلا دیدم چیزی وجود دارد که او را مشکوک ساخته شده است . در داخل گاراژ گورستان آنها پیدا کردن یک تونل عظیم منجر به وارن از غار زیرزمینی است . در یک اتاق زیر برج آب شهر ، آنها پیدا کردنخارجی دستگاه را از الکترونیک به سرقت رفته شهر ایجاد کرده است ، و آن را به پایه برج متصل است . بیگانه همچنین دارای مختلفی از مردم ، از جمله آلیس، حلق آویز از سقف و ناخودآگاه است . آنها شاهد بیگانه در نظر گرفتن یک مرد پایین و بلع او را تمام . با استفاده از ترقه کری به عنوان حواس پرتی جو را آزاد می گذارد آلیس و افراد دیگر ، اما در نهایت در یک غار بن بست رسیده است به دام افتاده بعد از بیگانه آنها را تعقیب . آلیس و فریاد کری و اجرا شود، اما جو گام به جلو و تلاش می کند به صحبت کردن به بیگانه . کاغذ برداشته بیگانه جو، که بی سر و صدا به بیگانه صحبت می کند ، به گفتن او بارها و بارها که " چیزهای بد اتفاق می افتد " اما بیگانه " هنوز هم می تواند زندگی می کنند ." بیگانه در نهایت باز چشم او، که به نظر می رسد که بسته به زمان خود در اسارت مهر و موم شده است و به نظر می رسد در جو است . پس از مطالعه جو برای یک لحظه ، بیگانه او را رها کرده و حرکت بدون آسیب رساندن به هر کسی اجازه می دهد سه تا بازگشت به سطح .
از آنجا که با پدران خود را دوباره ، ساعت هر کس که به عنوان اشیاء فلزی از بیش از تمام شهر را مغناطیسی به بالای برج آب کشیده شده است . مکعب های سفید نیز در کشیده به جمع آوری به یک سفینه فضایی در اطراف مخزن آب است . locket استفاده می شود که متعلق به مادر جو نیز به سمت برج و جو کشیده شده است، بعد از لحظه ای کوتاه ، اجازه می دهد تا آن را بروید . بیگانه وارد سفینه فضایی تکمیل شده ، implodes برج آب و موشک های کشتی به فضا است . دست در دست ، آلیس و جو بی سر و صداراه اندازی با تعجب تماشا کنید.
در اعتبارات ، فیلم بچه ها رو به اتمام است، تحت عنوان مورد، نشان داده شده است .
مورد [ منبع ویرایش | editbeta ]

در مورد فیلم زامبی آماتور است که شخصیت در طول فیلم به ضرب گلوله کشته است. گزیده ای مختصر در فیلم اصلی دیده می شود، به همراه با قسمت است که در آن صحنه در حال به ضرب گلوله کشته است . گفته شده است توسط چارلز نوشته شده در یک مسابقه فیلم وارد شده است . در واقع کسی که با صدای بم اواز میخواند با کمک شرکت خود ستاره و آبرامز نوشته شده بود.
خلاصه داستان [ منبع ویرایش | editbeta ]
کارآگاه هاتاوی در دیدار با یک شاهد عینی می گوید که او را دیدم یک حمله زامبی . او ارائه هاتاوی با یک ساختمان عبور دسترسی که از جیب مهاجم سقوط کرد . پاس برای کارخانه شیمیایی رومرو است . هاتاوی و سپس به رئیس جمهور از مواد شیمیایی رومرو می رود. او را در موردحادثه رخ داده است که در کارخانه مواجه است . رئیس جمهور آن را نادیده به عنوان یک حادثه ، بنابراین کشورهای هاتاوی که او در حال رفتن به اطراف ساختمان نگاه کنید . پس از او رئیس جمهور را ترکمی سازدتماس تلفنی فوری گفت: " او می داند " . هاتاوی توسط یک انسان زنده در ساختمان حمله کردند. او موفق به آن را با ضربه زدن سر خود را به برخی از میخ ها را در معرض بر روی دیوار بکشند . او سپس خواستار کسی که برای خرید همسرش یک بلیط به میشیگان دلیل آن است که برای او امن نیست . آن شب در انبار قطار ، او به او می گوید که او را دوست دارد و نمیخواهد او را به خطر گرفتن . ثانیه بعد ، خراب قطار عظیم رخ می دهد، نگه داشتن همسر خود را وجود دارد . صبح روز بعد به عنوان آنها در خراب نگاه کنید ، آنها توسط یک انسان زنده ، آنها هاتاوی شاخه حمله کردند. در آن شب، سوابق هاتاوی در مجله های صوتی خود را که حملات قرار دادن استرس در شهر خود و ازدواج او . بعد از آن او می شود یک تماس از یک افسر نیروی هوایی که با هاتاوی در ویتنام خدمت کرده است . او به او می گوید که یک درجه دار خودکشی به خاطر یک راز وجود دارد که او دیگر نمی تواند نگه دارید . او سپس به او اطلاعات محرمانه در مورد یک دکتر که اواخر درجه دار کار می کرد . او می رود به دیدار این دکتر که می گوید که او پیدا کرده است درمانی برای بیماری همه گیر انسان زنده و شروع به آزمایش آن بر روی قربانی ویروس . با این حال ، قربانی از خواب بیدار و گازپزشک او را تبدیل به انسان زنده است . هاتاوی شاخه های هر دوی آنها را . او به خانه می رود برای دیدن که همسر او شده است را به یک زامبی تبدیل شده است . او به طور ناگهانی به او حمله است، اما او تزریق پادزهر را به گردن او . او آماده است به او شلیک می شود ، اما او از این ویروس درمان و آنها را در آغوش . این فیلم به پایان می رسد با اعلام کوچک از کارگردان، چارلز Kaznyk ، که مخاطبان آنها آن را بسیار سرگرم کننده بود و او امیدوار است که فیلم خود را برای این جشنواره را انتخاب کنید می گوید . آلیس ، آرایش زامبی ، و سپس حمله چارلز و گاز او .
نظرسنجی ها

جوئل کورتنی به عنوان جوزف "جو " بره
ELLE دامن زدن به عنوان آلیس " Allie : " Dainard ، علاقه عشق جو
کایل چندلر و جکسون "جک " بره، پدر جو
رایلی گریفیث به عنوان چارلز Kaznyk . ، بهترین دوست جو
رایان لی به عنوان کری ، یکی از دوستان جو و چارلز
ران Eldard به عنوان لوئیس Dainard ، پدر آلیس
گابریل کسی که با صدای بم اواز میخواند به عنوان مارتین ، یکی از دوستان جو و چارلز
نوح Emmerich در به عنوان Nelec سرهنگ
دیوید گالاگر به عنوان دانی
بروس گرین وود به عنوان کوپر
ژاک میلز به عنوان پرستون
آماندا Michalka به عنوان جن Kaznyk ، خواهر چارلز
Glynn Turman به عنوان دکتر وودوارد ، یک معلم زیست شناسی
مایکل هیچکاک به عنوان معاون Rosko
Caitriona Balfe به عنوان الیزابت بره
جوئل مک کینون میلر به عنوان آقای Kaznyk
جسیکا پهلو به عنوان Kaznyk خانم
از دن Castellaneta به عنوان Izzy
T. ریچارد جونز به عنوان Overmyer
دیل دیکی به عنوان ادی
                           
منبع تولید

J.J. آبرامز به حال این ایده برای شروع یک فیلم با نشان دادن " حوادث " نشانه یک کارخانه مدت ها قبل از او با بقیه ایده فیلم آمد . سوپر 8 در واقع ترکیبی از دو ایده ، یکی برای یک فیلم در مورد بچه های ساخت فیلم خود را در طول 1970s ، و دیگری برای یک تهاجم بیگانه فیلم بمب دارای قدرت تخریبی . نگران است که ایده سابق حضور به اندازه کافی جذب نمی کند ، آبرامز ترکیب ایده .
آبرامز و اسپیلبرگ همکاری در کمیته داستان سرایی به آمده تا با داستان فیلم است . [7] این فیلم در ابتدا گزارش شده بود می شود یا عاقبت یا prequel به فیلم Cloverfield 2008 ، [8 ] اما این سرعت توسط آبرامز رد شد . [ 9 ] عکاسی اولیه در پاییز آغاز شد (سپتامبر / اکتبر ) 2010 . تیزر خود را به طور جداگانه در ماه آوریل فیلم برداری شده بود . [10] سوپر 8 اولین JJ اصلی پروژه فیلم آبرامز تولید شده توسط Amblin سرگرمی ، بد ربات تولیدات و پارامونت است . [11 ]
آبرامز می خواستم برای پیدا کردن چهره های جدید به بازی قطعات در فیلم خود . او انجام یک جستجو استعداد ملی در جهت پیدا کردن بازیگران کودک را به بازی هر یک از نقش های پیشرو . کورتنی ( که امیدوار بود به زمیندر یک تجاری ) از بسیاری از پسران برداشت شد چون آبرامز چیزی به او "متفاوت" در بر داشت . رایلی گریفیث آبرامز یک نوار خود را به منظور به زمین بخشی از چارلز فرستاده شده است.
محل فیلمبرداری در Weirton ، غرب ویرجینیا انجام گرفت، از سپتامبر تا اکتبر 2010 . [12 ] برای ترویج این فیلم ، شرکت شیر ایجاد یک بخش فیلم کوتاه بازی و آن را در کنار ویندوز و مکینتاش نسخه از پورتال 2 منتشر شد .
طرح اصلی آبرامز بود به فیلم همه از دنباله برای این فیلم درون فیلم ، " مورد " ، در سوپر 8 با استفاده از سهام Pro8mm و دوربین . با این حال ، این رویکرد ناموفق ، به عنوان جلوه های بصری خانه نور صنعتی و سحر و جادو آن را در بر داشت غیر ممکن است به ادغام های CGI بهفیلم با توجه به نمایشگر تصویر دانه دانه فرمت . برای توالی مربوط به CGI ، فیلمبردار لری فونگ استفاده از سوپر -16 به جای. [ 13 ]
موسیقی 
سوپر 8

به نمره فیلم های مایکل Giacchino
منتشر شده آگوست 2، 2011
ثبت 2011
ژانر ارکسترال
69:84 طول مدت
برچسب وارز Sarabande
مایکل Giacchino گاهشناسی
ماشین 2
(2011) سوپر 8
(2011) مونت کارلو
(2011)
رتبه بندی حرفه ای
نمرات را نقد کنید
منبع رتبه
AllMusic 3.5 / 5 ستاره ها [14 ]
نمره برای فیلم توسط مایکل Giacchino ، آبرامز طولانی مدت همکار تشکیل شد. موسیقی متن فیلم در تاریخ 2 اوت ، 2011، توسط Sarabande وارز منتشر شد. این برنده جایزه 2012 زحل برای بهترین موسیقی .
در اعتبارات در پایان ، آهنگ " Sharona من " ، باصدای شلاق و "آیا من را بیاورید نه پایین " توسط ارکستر برق نور برجسته شده است. بلاندی آهنگ " قلب شیشه ای " و آهنگ ماشین " خداحافظ خداحافظ عشق " نیز در این فیلم برجسته است .
تمام موسیقی های تشکیل شده توسط مایکل Giacchino .
لیست آهنگ ها
تعداد عنوان طول
1. "سوپر 8" 01:44
2. " امور خانواده " 00:29
3. " مدل نقاشی " 00:41
4 . " لغو ​​احکام صادره ی های بازیگری " 00:40
5. " پیامدهای کلاس " 05:54
6. " افکار کوبیسم " 00:48
7. 00:44 " خواهیم آن را در ارسال عجله ثابت
8. " پاپ فرآورده های " 00:34
9. " قطار اندیشه " 00:35
10. " دایره می شودمکعب " 01:06
11. " ران برین وجود دارد ، خوردند که " 01:12
12. " مرده بیش از پاشنه 00:48
13. " گاز و برو " 01:34
14. " به دنبال لوسی " 00:49
15. " رادیو رقیق " 01:08
16. « گردنبند مامان " 01:33
17. : " Shootus Interuptus " 02:35
18. " افکار مامان " 01:41
19. " وودوارد نیش آن را " 01:54
20. پروژه های آلیس در جو " 02:29
21. " سازمان دیده بان محله - عدم موفقیت " 04:45
22. " تخلیه لیلیان " 03:40
23. " توقیف کامیونی حامل مشکل" 00:57
24. " بره ها در لام " 02:40
25. " وودوارد صفحه اصلی فیلم" 02:40
26. " خالدار برهها" 01:37
27. " نیروی هوایی HQ و یا مجسمه " 01:04
28. " بدترین زمینه سفر جهان" 03:36
29. " محاصره لیلیان " 02:57
30. " آفریده همینطور نوه ها " 10:10
31. " رها " 05:18
32. "سوپر 8 سوئیت " 05:54
33. "مورد " 03:28
طول کلی:
77:43
کمپین بازاریابی ویروسی
مانند Cloverfield ،JJ قبلی آبرامز تولید فیلم ، سوپر 8 از طریق یک کمپین بازاریابی ویروسی گسترده ارتقا یافت. برای اولین بار تریلر فیلم مرد آهنین 2 ، در ماه مه 2010 منتشر شد متصل شد . تریلر به فرض از یک بخش از منطقه 51 که در سال 1979 بسته شده و محتویات آن با قطار حمل و نقل به اوهایو منتقل . وانت درایو به قطار می دوزند ، به توطئههایی آن ، و یکی از واگن باز در حالی که یک دوربین سوپر 8 فیلم شکست . طرفداران تجزیه و تحلیل تریلر یک پیام پنهان ، " ترسناک ترین چیزی که من تا به حال دیدم " ، موجود در فریم های نهایی از تریلر در بر داشت. این منجر به یک وب سایت، ترسناک ترین چیزی که من تا به حال دیدم ، که شبیه سازی رابطPDP- 11 و سرنخ های مختلف موجود به خط داستان فیلم ، کامپیوتر در نهایت نازل شده است متعلق به جاش وودوارد ، پسر دکتر وودوارد ، که در حال تلاش برای پیدا کردن آنچه رخ داده به پدرش . یکی دیگر از وب سایت های ویروسی ، موشک Poppeteers نیز پیدا شد ، که مانند Slusho از Cloverfield نقش مستقیم در فیلم، بلکه به طور غیر مستقیم مرتبط است . وب سایت رسمی سوپر 8 نیز شاملویرایش اتاق " بخش ، که کاربران خواست برای پیدا کردن کلیپ های مختلف از سراسر وب و قطعه آنها را با هم . پس از اتمام حلقه می سازد تا فیلم که توسط بچه ها در تریلر دکتر وودوارد ، نشان دادن کشتی از هم پاشیده را به تکه های سفید فردی ، وبیگانه رسیدن به و را از طریق پنجره از قفس خود و ربودن دکتر وودوارد . در این ویدئو، بازی پورتال 2 شامل یک تریلر تعاملی قرار دادن بازیکن در هیئت مدیره قطار قبل از آن derails ، و نشان دادنکالسکه شکست باز و سر و صدا از بیگانه در داخل .
انتشار [ و ویرایش منبع | editbeta ]

این فیلم در استرالیا در تاریخ 9 ژوئن 2011، منتشر شد . ژوئن 10 ، 2011، در ایالات متحده ، و اوت 5، 2011، در انگلستان [15 ] در تاریخ 8 ژوئن ، پارامونت همچنین راه اندازی یک "سوپر 8 زیرچشمی نگاه کردن دزدکی حرکت کردن . " ارتقاء توییتر ، طرفداران ارائه فرصت به خرید بلیط برای غربالگری پیش ، در نظر گرفتن محل در تاریخ 9 ژوئن 2011 ، در ایالات متحده 35 . [16 ] این فیلم در # 1 در دفتر جعبه ایالات متحده که برای تعطیلات آخر هفته افتتاح شد ، پرفروش در مورد دلار میلیون نفر است.
رسانه ای صفحه اصلی [ منبع ویرایش | editbeta ]
این فیلم بر روی Blu-ray و DVD در تاریخ 22 نوامبر 2011 منتشر شد . [17]آزادی به عنوان یک بسته دسته کوچک موسیقی جاز با یک کپی دیجیتال ، از جمله نه ویژگی های اضافی و چهارده صحنه حذف شد. [ 18]
پذیرش 

پاسخ انتقادی
سوپر 8 بررسی ها به طور کلی مثبت است . در فیلم منتقدان گردآورنده گوجه فرنگی فاسد ، فیلم ، دریافت نمره از 82 درصد ، بر اساس 251 بررسی و میانگین امتیاز 7.4/10 با اجماع که: "این ممکن است بیرون کشیدن خاطرات تابستان کلاسیک کمی فیلم های پرفروش بیش از حد مشتاقانه برای برخی، اما سوپر 8 تا لرزش ، تابش یا روشنی خیره کننده بصری ، و عمق عاطفی به فراغت . " [ 19 ] Metacritic ، که نمره متوسط ​​و وزنی اختصاص 1-100 به بررسی از منتقدان ، بهفیلم اختصاص دادهMetascore از 72 بر اساس 40 منتقدان ، دلالت بررسی به طور کلی مطلوب است . [20]
کریس سوسا جمع آوری به فیلمامتیاز ، خواستار آن را " یک داستان gripping و هیجان انگیز پیدا کردن مکان فرد در جهان در میان تراژدی " . بررسی خود به این نتیجه رسید : " در حالی که سبک خم گاهی اوقات هم میریزد ، ماهیت واقعی و عاطفی جربنج فیلم سفر خود را باور . " [21 ]
راجر ایبرت به این فیلم 3 و نیم ستاره از 4 و گفت ، " سوپر 8فیلم فوق العاده نوستالژی نه برای یک زمان اما برایسبک فیلم سازی ، زمانی که مخاطبان جوان پوسته شوکهداستان گفته شد و بیش از کوفتند نشده است ، آبرامز سر با عمل پرخاشگرانه . رفتار اوایل نوجوانی با حساسیت و محبت است. " [6 ] ریچارد کورلیس زمان بهبررسی مثبت مشابه ، خواستار آن " سال بیشتر هیجان ، احساس جریان اصلی فیلم " . [ 22 ] او پس از آن است که یکی به نام از بالا 10 بهترین فیلم سال 2011 [ 23 ] جیمی گراهام فیلم ها به فیلمامتیاز پنج ستاره کامل ، گفت، " مانند اسپیلبرگ، آبرامزچشم از ترس ، ارکستراسیون استادانه خود را از تصاویر ماندگار - غلتان مخزن از طریق زمین بازی کودکان ،نقطه عطفی طرح محوری در فاصله از طریق سوراخ کوچکی دردیوار اتاق خواب قاب - مارک او را به عنوان یک قصه گو به دنیا عشق خود به دوران سینمایی نامه " . [24 ] کریستوفراقیانوس اطلس اور آنبه نام " " در حالی که کلودیا Puig از ایالات متحده آمریکا امروز آن را به عنوان ستایش " تابستان شلیک بمب دارای قدرت تخریبی در تمام سیلندر " .
منتقدان و مخاطبان به طور یکسان قطبی در پایان این فیلم بودند. برخی آن را به صورت احساسی ، قدرتمند، و جلب رضایت در حالی که دیگران آن را در بر داشت با عجله و مجبور . برای مثال نوشتن نوت بوک MUBI را ، فرناندو F. کروچه ادعا که " هیچ فیلم در این سال باز می شود امیدوار کننده و نویدبخش تر و بیشتر dismally از جی جی آبرامز ' سوپر 8 به پایان می رسد . " [25 ] سایر منتقدان منفی در homages مکرر فیلم نظر به نخستین آثار اسپیلبرگ، به خصوص در تصویر خود را از خانواده شکسته (تم اسپیلبرگ در تقریبا تمام فیلم های خود را به کاوش ) . تام خیریه سی ان ان برای مثال احساس که " آبرامز " تقلید [ بود ] سایه برای خیلی احترام طعم [ او ] " [ 26 ] دیوید Edelstein ، مجله نیویورک تایمز ، آن رابه نام " فاحشه خانه آشکار ، " و افزود که" آبرامز است احتمالا مبارزه به تکثیر حرکت امضا اسپیلبرگ از روز او را برداشت یک دوربین در حال حاضر، با برکت و رحمت از استاد ، او می تواند با نشاط اثار ادبی دیگران را سرقت کردن ". [ 27 ]
دفتر جعبه [ منبع ویرایش | editbeta ]
سوپر 8 بودجه تولید 50 میلیون دلار بود. تجاری در 10 ژوئن 2011 منتشر شد . درایالات متحده و کانادا در 3،379 تئاتر افتتاح شد و بیش از $ 35.4 میلیون در تعطیلات آخر هفته باز کردن آن فروش ، رتبه بندی برای اولین بار در دفتر جعبه را . [28 ] این فیلم به مبلغ 127 میلیون دلار در آمریکای شمالی با مجموع از برخی از 260 میلیون دلار در سراسر جهان فروش . [ 2]


تاریخ : چهارشنبه 27 شهریور 1392 | 01:29 ب.ظ | نویسنده : lovely | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.