تبلیغات
طرفدارن مدرسه ی شبانه روزی و فیلم و سریال - step up
                                   Step up.jpg
گام تا رقص / عاشقانه فیلم های آمریکایی سال 2006 به کارگردانی آن فلچر بازیگران چنینگ تاتوم و جنا دوان است. [2]
مجموعه ای در بالتیمور، مریلند، این فیلم به دنبال داستان گیج تایلر محروم (چنینگ تاتوم) و رقصنده ممتاز مدرن نورا کلارک (جینا دوان)، که خود را پیدا کنید تا در ویترین که تعیین هر دو آینده خود زوج است. درک است که آنها فقط یک شانس، آنها در نهایت با هم کار می کنند.
سه دنباله: گام تا 2: خیابان (2008)، گام تا 3D (2010) و گام تا انقلاب (2012).

خلاصه داستان [ منبع ویرایش | editbeta ]

پس از یک حزب، برادران مک ( Radcliff Damaine ) و لاغر کارتر ( واشنگتن De'Shawn ) ، با دوستان خود تایلر گیج ( چنینگ تاتوم ) ، به دانشکده مریلند هنر شکستن و سطل زباله تئاتر مدرسه ، آسیب رساندن بسیاری از غرفه . هنگامی که یک گارد امنیتی به نظر می رسد ، تایلر کمک می کند تا دو فرار، پذیرش سرزنش کامل برای خرابکاری خود . او به 200 ساعت خدمت به جامعه ، است که به در مدرسه خدمت کرده است محکوم کرد. در حالی که کار می کند، او در اشراف برکلاس رقص و ملاقات نورا کلارک ( جنا دوان تاتوم ) ، آماده شدن برای یک دانش آموز او را " ویترین ارشد، "عملکرد استماع که می تواند تعیین اینکه آیا یا نه او یک کار در درون هر یکی از حرفه ای ارائه می گردد رقص شرکت ها برای حضور در عملکرد . هنگامی که مک و لاغر پرداخت تایلربازدید زیادی مدرسه ، نورا جالب ساعت از یک پنجره به عنوان رقص تایلر با دوستان خود ، تمسخر ترکیب یک mashup از شکستن رقص و حرکات باله او به تازگی مشاهده . هنگامی که شریک رقص نورا ، اندرو (تیم Lacatena ) ، رگ به رگ شدنمچ پا ، نورا خودش را می یابد به طور غیر منتظره بدون شریک برای روزمره خود است . تستها برخی از دانش آموزان سال دوم تا جایگزین او شود ، او تصمیم می گیرد که هیچ یک برآورده کردن انتظارات خود را . تایلر ارائه می دهد برای کمک به ، اما نورا امتناع است . پس از نشان دادن که او می تواند معمول با این حال رسیدگی ، ها نورا reconsiders و مدیر گوردون متقاعد ( گریفیث راشل ) اجازه می دهد تا تایلر به تمرین با او . در طول جلسه تمرین اولیه خود ، تایلر متضاد است نسبت به نورا و همچنین دوست پسر او ، برت (جاش هندرسون ) ، که هر دو آنها با نگرش متکبر پاسخ . همانطور که آنها همچنان به تمرین ، نورا و تایلر رشد نزدیک تر است، هر آموزش دیگر در مورد سبک های مربوطه خود را از رقص . تایلر نیز دوست یک موسیقیدان در مدرسه به نام مایلز ( ماریو ) ، کهپیروز شدن بر دوست نورا ، لوسی ( درو Sidora ) .
به عنوان اوراق قرضه نورا با تایلر رشد می کند ، یک روز ، او را طول می کشد تا یک نقطه خاص در اسکله ، در نزدیکی یک شرکت که پدر مرحومش استفاده می شود به کار ، آشکار است که این جایی است که او برای اولین بار معمول خود را پیش بینی . او به تایلر اعتراف است که او همیشه می خواهم آن را به عنوان یک گروه رقص ، و نه از یک قطعه موسیقی یا اواز دو نفری تصور . تایلر می شود الهام گرفته شده برای کمک به رویای او به حقیقت می پیوندند و شروع به استخدام رقصنده های جوان از مدرسه در تعداد خود را به انجام . برت امضا یک قرارداد ضبط با یک شرکت، اما در انجام این کار ، خیانت به دوست خود ، مایلز ، برای به دست آوردن فرصت . تنفر از خیانت خود ، نورا معافیت تا با برت . در همین حال ، تایلر همچنان به تلاش یک توازن بین اهداف جدید خود ، دوستان جدید خود را ، و پرورش یک رابطه مشکل با آنهایی که قدیمی خود را .
تایلر می پرسد مدیر گوردون اگر او به شما اجازه به مدرسه حضور او ، و به او توصیه می کند که او باید به او ثابت کند که او سزاوارشانس . پس از شنیدن این از تایلر ، نورا حاکی از آن است کهویترین همچنین می توان به عنوان استماع ورودی خود استفاده می شود . بعد از رقص با هم در یک باشگاه که لوسی و مایلز انجام ، نورا و تایلر در نهایت به حرکت رو به جلو با یک رابطه عاشقانه است . تمرینات به صورت عادی ادامه می یابد، تا زمانی اندرو می گرداند ظاهر از جراحت خود را درمان کردن . تایلر احساس می کند که او دیگر در روال مورد نیاز است، و عصبانیت متهم نورا درمان او را به همان شیوه دوست پسر سابق خود را درمان مایلز . او گروه و بازگشت به کار مربوط به فراشی ، خدمات اجتماعی اولیه خود را در مدرسه برگ . در این دوره از آموزش ، نورا شده است ترکیب بسیاری از پیشنهادات تایلر معمول ، و میبیند که طراحی رقص جدید در حال حاضر بسیار برای شریک اصلی به انجام بیش از حد دشوار است . اندرو خود استعفا از معمول ، و نورا است، یک بار دیگر، بدون یک شریک ترک کرد . خرد شده، او تلاش خود را پرسش ها و در نظر ترک رقص حرفه ای خود را ، اما از مادر او، که زمانی آینده خود را در رقص مخالف دریافتاعتراف عاطفی و تشویق قوی . نورا تبدیل طراحی رقص به یک قطعه انفرادی .
بعدها ، لاغر ضرب پس از سرقت یک خودرو به ضرب گلوله کشته ، مک و تایلر متوجه است که آنها نیاز به انتخاب های بهتر در زندگی خود . شگفتی تایلر نورا با نشان دادن ، در آخرین لحظه ، در شب از ویترین . او تلاش می کند برای متقاعد کردن نورا به او اجازه دهید با او انجام دهد ، و او را برای زیاده ببخشد . او در ابتدا کاهش می یابد ، اما به طور ناگهانی تغییر ذهن او به عنوان تایلر بخواهد موفق باشید خود را و راه می رود دور . هنگامی که پرده باز می شود ، تایلر، نورا ، و این گروه از دانش آموزان انجام طراحی رقص خود را در برابر آخرین نمره موسیقی مایلز ' . بعد از عملکرد ، مدیر گوردون بشاش و جمعیت دمیده دور .
در پشت صحنه، زمانی که یک مدیر گوردون افتخار می گوید یک مدیر دیگر از یک شرکت رقص حرفه ای امیدوار به ثبت نام نورا که تایلر " دانش آموز انتقال ، " نورا غرق شده است و پذیرای تایلر . او تکرار مشاوره در اولین تمرین خود را به او داده شده با هم ، و از سهم دوبوسه .
نظرسنجی ها [ منبع ویرایش | editbeta ]

چنینگ تاتوم به عنوان گیج تایلر ، یک رقاص ماهر اما مشکل
جنا دوان تاتوم به عنوان نورا کلارک،MSA باله عملکرد که برای تایلر می افتد
Damaine Radcliff به عنوان مک کارتر، بهترین دوست تایلر
De'Shawn واشنگتن به عنوان لاغر کارتر، برادر جوانتر مک است که بعد از آن در یک درایو توسط تیراندازی کشته
ماریو به عنوان مایلز داربی ،دی جی ماهر و یکی از دوستان نورا
درو Sidora به عنوان لوسی آویلا ، بهترین دوست نورا
راشل گریفیث به عنوان مدیر گردان
جاش هندرسون به عنوان برت هرگاه دوست پسر خودپسند نورا
تیم Lacatena ، نورا شریک رقص اصلی که مجروح می شود
Alyson Stoner به عنوان کامیل گیج ، فاستر خواهر تایلر
سنگین D به عنوان عمر
Babbal کومار به عنوان رقصنده تاریک
Deirdre Lovejoy به عنوان کاترین کلارک، مادر نورا
خاکستر قاضی به عنوان Feltersnatch HOWIE
جیمی اسکات به عنوان کالین ، دوست پسر لوسی که بعد از بازی در او
پذیرش [ منبع ویرایش | editbeta ]

این فیلم به خوبی توسط audiencees دریافت شد اما منفی توسط منتقدان دریافت کرده است . در اوت 22 ، 2006 ، فیلمنمره متوسط ​​و 48 /100 در Metacritic ، به معنی " مخلوط شده و یا به طور متوسط ​​بررسی ، بالاترین نمره 75 ( از هر دو سرگرمی هفتگی و بوستون گلوب ) بود، و پایین ترین سطح خود25 بود از سان فرانسیسکو کرونیکل . [3] " فاسد " 19 ٪ است که در گوجه فرنگی فاسد ، اجماع بیان کرد که به ثمر رساند " این عشق نوجوان مبتذل طرح بیش از حد کمی و رقص به اندازه کافی نیست . "
دفتر جعبه [ منبع ویرایش | editbeta ]
با این حال ، با وجود بسیاری از بررسی های بد را از منتقدان ، مرحله در مجموع 21 میلیون دلار در آخر هفته افتتاحیه خود را به دست آورده ، رتبه دوم در دفتر جعبه آمریکای شمالی و بیش از بودجه این فیلم 12 میلیون دلار است . در اکتبر 19 ، 2006 ، روز آن را بسته ، آن را $ 65،328،121 در ایالات متحده و کانادا به دست آورده بود .
موسیقی متن [ و ویرایش منبع | editbeta ]

نوشتار اصلی: تا مرحله ( موسیقی متن فیلم )
ویژگی های موسیقی متن موسیقی را از ماریو، CIARA ، درو Sidora از و ، Kelis ، کریس براون یونگ JOC ، راینهارد Blaire ، و Chamillionaire . تنها 35 J- خواننده پاپ Koda KUMI اما / Aishō به عنوان آهنگ تم برای نسخه ژاپنی این فیلم مورد استفاده قرار گرفت .
تک آهنگ سرب از موسیقی متن فیلم Sean Paul و Keyshia کول " این را به من "، کریس براون " خداحافظی " ، و CIARA تک ، "بلند شو " های Chamillionaire . اوت 8 منتشر شد. آهنگ های دیگر شامل Kelis " 80s در مشترک "، آنتونی همیلتون " زندگی گرامی " ، YoungBloodZ " Imma باشید شاین " و Petey پابلو " پول به من نشان بده " . آهنگ به عنوان توسط تازه وارد سامانتا جید انجام شده و تولید شده توسط Wyclef ژان .
دیگر آهنگ ها [منبع ویرایش | editbeta ]
از آهنگ های زیر را در فیلم برجسته شده است ، اما در موسیقی متن گنجانده نشده :
" انتخاب شماست ( مروری ) " - گوسفند سیاه
"آن را " - T.I.
"عشق زندگی" - FATBOY اسلیم شاهکار . میسی گری
" توما " - آهنگ جدید و زیبای . LIL جان
دی وی دی و Blu-ray [ و ویرایش منبع | editbeta ]

این دی وی دی و Blu-ray را دسامبر 19 ، 2006 منتشر شد ، و در دستگاه پخش Blu-ray 3D در تاریخ 3 ژوئیه 2012 .
دنباله [ ویرایش منبع | editbeta ]

عاقبت ، مرحله 2 : خیابان ها، در 14 فوریه 2008 منتشر شد . این ستاره Briana Evigan ، رابرت هافمن، و Cassie و کارگردانی توسط Jon M. چو . عاقبت دوم به نام گام تا 3D در تاریخ 6 اوت 2010 منتشر شد. عاقبت سوم به نام گام تا انقلاب در تاریخ 27 ژوئیه 2012 منتشر شد و تایید می شوند به آزادی 3-D مانند یک سوم .
دیگران [ منبع ویرایش | editbeta ]

بازیگران چنینگ تاتوم و جنا دوان شروع به آشنایی در مدت کوتاهی پس از فیلمبرداری "گام " و در حال حاضر ازدواج کرده است . اولین فرزند آنها به Everly در 2013 مه 31 متولد شد.


تاریخ : چهارشنبه 27 شهریور 1392 | 01:52 ب.ظ | نویسنده : lovely | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.