تبلیغات
طرفدارن مدرسه ی شبانه روزی و فیلم و سریال - بیوگرافی السا در مدرسه ی شبانه روزی
                         
ناتالیا Millán یک بازیگر اسپانیایی است . او در 27 نوامبر 1969 در مادرید به دنیا آمد. وقتی او 16 ساله بود ، او شروع به تحصیل در مدرسه کارگاه خیالی ( Escuela در TAI ) . او موفق به دریافت آواز خواندن درس ، جاز ، تفسیر و رقص کلاسیک وجود دارد. او یکی از اکثر هنرپیشه های زن اسپانیایی polyphacetics است . در طی یک دوره کوتاه ، او را به عنوان یک خواننده حرفه ای کار کرده است. هنگامی که ناتالیا 18 ساله بود او وارد مدرسه باله ملی اسپانیایی که در آن او با شفق قطبی پونز و ویکتوریا یوگنیا مورد مطالعه، بهبود آماده سازی آنها با مردم به عنوان به عنوان کارمن بازی، Roque ، بیان بدن با آرنولد Taraborrelli ، و آگوستین Bellus مهم است . همچنین او آواز خواندن درس در مدرسه موسیقی خلاق و موسیقی عامیانه مدرسه دریافت کرد. کار اصلی آنها ، در تئاتر بوده است ، او تحت choreographs کارمن Senra و سفارشات Denisis Perdikidis ، کار می کرد ، اولین اجرای خود را در فیلم موزیکالی " عیسی مسیح سوپراستار و بانوی زیبای من است . راه خود را در صحنه اسپانیایی در شرکت Tetro از رقص با " مصائب دراکولا " تقویت شد، در انتها ... تنها "، " به منداستان شب " توسط Jorge مارکز ، " ماتا هاری "و یا "ملکه نیل " . با شرکت ملی تئاتر کلاسیک او نقش اصلی را نشان می دهد به عنوان " سلطانه بزرگ " و در فیلم " تله" در سال 1982 او انجام شده ، به عنوان یک زن به نام خودش انجام " Ovejuna منبع " .
در سال 1986 توسط TVE او در " راه من "، با عیسی هرمیدا و بی گناه بی گناه "یکشنبه ما است." در سال 1987 با این Luis Eduardo Aute به کار می کرد به خواندن شعر "من تشنگی " و به عنوان یک CHORIST با آهنگ به عنوان " شیوه ویژه هر نویسنده مشغول به کار از سموم نام شما رویاهای من "او به عنوان یک رقاص و خواننده در سال 1996 با فیلم پیلار میرو شرکت " 1996-1999 "سوپر - داستان های هر روز " ، یک تجربه خوب برای ریتم احمق او سخت بود و کار بر روی که مجموعه تلویزیونی . پس از آن، او توسط Antena 3 برای استخدام شد " پلیس ، در قلب خیابان " ، مجموعه تلویزیونی در سال 2003 ، او نقش اصلی را در فیلم " تابستان ابرها" ظاهر می شود بر روی صفحه نمایش سینما اسپانیایی در زمان 2004.
او در سال 2003 معروف سالی بولز در کاباره موسیقی گذاشت. [1 ] در سال 2005 او یک نقش در این فیلم توسط ماتئو گیل " بازگشت به Moira " . پس از سه فصل موفق در کاباره ، درNUEVO تئاترو Alcala در مادرید، در سال 2006 ، ناتالیا برای فیلم " تابستان گذشته من با مریم " استخدام شد به کارگردانی ویسنته Monsonís . از سال 2007 ، او تفسیر السا در " کارآموزی " یک سری موفق توسط Antena 3 . کارورزی شده است با جایزه Ondas به عنوان بهترین سریال تلویزیونی اسپانیایی در سال 2007 برنده جایزه شده است . در آغاز سال 2008 ، او به عنوان یک قاضی در " استعدادهای درخشان " توسط چهار شرکت ، یک نسخه اسپانیایی " استعدادهای درخشان کردم بریتانیا " . در ماه مه ، او در " تاجر ونیزی " ، موسیقی که در آن او تفسیر Porcia ، به کارگردانی دنیس خرپا گذاشت. ناتالیا تفسیر بیش از حد در فیلم "خون مه "، آناستازیا ، و José Luis Garci . در حال حاضر، او شخصیت اصلی در پر زرق و برق نشان داده شده در موسیقی برادوی به نام " شیکاگو " است، در نقش Velma کلی .تاریخ : چهارشنبه 13 شهریور 1392 | 08:23 ب.ظ | نویسنده : lovely | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.